PRACOWNIA PROJEKTOWA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH I INŻYNIERSKICH

O NAS

Pracownia projektowa eRprojekt Krzysztof Goliczewski jest profesjonalną jednostką projektową. Zdobyte doświadczenie w biurach projektowych oraz na budowach obiektów o wartości  od kilkudziesięciu milionów do kilku miliardów złotych (np. ZUO, Huta Miedzi Głogów) ułatwia nam rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych problemów technicznych.
 
Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który nieustannie się rozwija. Zajmujemy się przygotowaniem kompletnej dokumentacji technicznej w zakresie konstrukcji budowlanych. Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach realizacji od koncepcji, poprzez projekt budowlany do projektu wykonawczego wraz z warsztatowym.
 
Obliczenia statyczne i dokumentację techniczną wykonujemy na licencjonowanym oprogramowaniu Autodesk (Revit Structure, Robot Structural Analysis, AutoCad Strucutral Detailing ). Wykorzystując oprogramowanie 3D nawet do najmniejszych obiektów pozwala nam na stworzenie precyzyjnych modeli obliczeniowych odzwierciedlających pracę konstrukcji w rzeczywistości.
 
Zapraszamy do współpracy.
 
 
 
 
home                                portfolio                                o nas                                oferta                                kontakt