ERPROJEKT SP. Z O.O.

ERPROJEKT INŻYNIERIA BUDOWLANA

+48 600 975 172
biuro@erprojekt.pl
A. Wysockiego 4 | Zielona Góra

NAPISZ DO NAS

POZNAJ NAS !

Pracownia projektowa ERPROJEKT powstała w 2014r w Zielonej Górze. Zespół młodych inżynierów z wizją wykorzystuje zdobyte doświadczenie w biurach projektowych oraz na wielu budowach obiektów przemysłowych i mieszkaniowych do projektowania konstrukcji na najwyższym poziomie szczegółowości oraz dokładności. 

JESTEŚMY PO TO, BY ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY

Każdy projekt nad którym pracujemy jest realizowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Wykorzystujemy oprogramowania umożliwiające odwzorowanie pracy konstrukcji w rzeczywistości. Taki sposób projektowania pozwala na optymalizację oraz eliminacje potencjalnych błędów.

 

 

 

 

CYFRYZACJA

Od 2018r zwiększamy nasze zasięgi w zakresie kompleksowej obsługi budowy. Jako jedni z nielicznych oferujemy pełny pakiet dostępu do budowy online. Każda budowa nadzorowana przez naszą firmę posiada pakiet plików na firmowych serwerach do których mają dostęp: Kierownik budowy, Inwestor, Wykonawcy. Znacznie skracamy czas podejmowania decyzji, ponieważ każda z nich  może być omówiona przez uczestników procesu w formie czatu, który jest zapisany i archiwizowany na serwerach !

 

BIM MANAGER

Od początku naszej działalności pracujemy z wykorzystaniem możliwości jakie daje nam BIM (Builiding Information Modeling). Prowadzimy analizy oraz koordynacje projektów zewnętrznych w celu optymalizacji, wykrycia kolizji oraz niezgodności, co skutkuje wieloma oszczędnościami podczas realizacji budowy.

Krzysztof Goliczewski

właściciel

Absolwent dwustopniowych studiów na wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska na kierunku – budownictwo, absolwent studiów podyplomowych BIM MANAGER – modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Od 2015r właściciel biura projektowego konstrukcji budowlanych oraz nadzoru budowlanego, główny PROJEKTANT posiadający uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz KIEROWNIK BUDOWY, INSPEKTOR NADZORU posiadający uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej.

Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami oraz bazujące doświadczenie związane z pracą na przestrzennych modelach, były podstawą do rozwoju w zakresie wdrożenia metodologii BIM od projektu po realizację, aż po zarządzanie obiektem z wykorzystaniem powykonawczego modelu BIM.

Doświadczenie zawodowe przy nadzorze obiektów przemysłowych i mieszkalnych m.in:

  • budowa sortowni odpadów w Marszowie k/ Żar. Inwestycja o wartości 128 mln zł,
  • budowa sortowni odpadów w Biechowie k/Głogowa o wartości 30mln zł,
  • budowa nowej linii produkcyjnej w KGHM Huty Miedzi Głogów o wartości przekraczającej 2,5 mld zł

Zrealizowanych blisko 100 projektów, jako główny projektant branży konstrukcyjnej z wykorzystaniem przestrzennych modeli obliczeniowych oraz generacja dokumentacji 2D na bazie modelu. Zrealizowane projekty m.in:

  • Hale magazynowe
  • Hale produkcyjne
  • Budynki mieszkalne oraz usługowe
  • Obiekty inżynierskie

Od 2016r współpraca z firmą produkcyjną zajmującą się prefabrykacją obiektów budowlanych w technologii drewnianej – system HEXAGON. Opracowanie dokumentacji produkcyjnej oraz montażowej opartej na modelach 3D służących do produkcji z wykorzystaniem maszyn CNC.
Udoskonalenie technologii w celu optymalizacji czasu produkcji oraz montażu na budowie. Opracowanie dokumentacji projektowej w celu uzyskania pozwolenia na budowę oraz pełnej dokumentacji produkcyjno – montażowej dla obiektów realizowanych w krajach takich jak: Niemcy, Włochy, Holandia, Szwecja oraz Korea Południowa.

Zapraszamy
do kontaktu

8 + 7 =