ERPROJEKT INŻYNIERIA BUDOWLANA

+48 600 975 172
biuro@erprojekt.pl
A. Wysockiego 4 | Zielona Góra
Taczaka 24/103 | Poznań
Leszczyńskiego 4/29 | Wrocław

NAPISZ DO NAS

POZNAJ NAS !

Pracownia projektowa ERPROJEKT powstała w 2014r w Zielonej Górze. Zespół młodych inżynierów z wizją wykorzystuje zdobyte doświadczenie w biurach projektowych oraz na wielu budowach obiektów przemysłowych i mieszkaniowych do projektowania konstrukcji na najwyższym poziomie szczegółowości oraz dokładności. 

JESTEŚMY PO TO, BY ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY

Każdy projekt nad którym pracujemy jest realizowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Wykorzystujemy oprogramowania umożliwiające odwzorowanie pracy konstrukcji w rzeczywistości. Taki sposób projektowania pozwala na optymalizację oraz eliminacje potencjalnych błędów.

CYFRYZACJA

Od 2018r zwiększamy nasze zasięgi w zakresie kompleksowej obsługi budowy. Jako jedni z nielicznych oferujemy pełny pakiet dostępu do budowy online. Każda budowa nadzorowana przez naszą firmę posiada pakiet plików na firmowych serwerach do których mają dostęp: Kierownik budowy, Inwestor, Wykonawcy. Znacznie skracamy czas podejmowania decyzji, ponieważ każda z nich  może być omówiona przez uczestników procesu w formie czatu, który jest zapisany i archiwizowany na serwerach !

 

BIM MANAGER

Od początku naszej działalności pracujemy z wykorzystaniem możliwości jakie daje nam BIM (Builiding Information Modeling). Prowadzimy analizy oraz koordynacje projektów zewnętrznych w celu optymalizacji, wykrycia kolizji oraz niezgodności, co skutkuje wieloma oszczędnościami podczas realizacji budowy.