WSPÓŁPRACA

ARCHITEKCI

Każdy architekt prowadzący projekty od koncepcji po realizacje dokładnie wie, jak ważna jest współpraca w całym zespole projektowym.

Najlepszą rekomendacja naszej pracowni jest wieloletnia współpraca ze stałymi zleceniodawcami, oznacza to, że nigdy nie zawiedliśmy!

Nasze biuro projektowe konstrukcji budowlanych zdaje sobie sprawę z powagi oraz odpowiedzialności architekta przed Inwestorem, dlatego oferujemy wiele więcej niż nasi konkurenci.
Oferujemy dla swoich zleceniodawców terminowe oraz profesjonalne przygotowanie dokumentacji projektowej na każdym etapie procesu projektowego oraz budowlanego.

Nasz cel w zakresie cyfryzacji branży budowlanej spełniamy poprzez pracę na przestrzennych modelach.  Każdy projektowy obiekt od garażu po hale przemysłowe wykonujemy w oparciu o oprogramowanie 3D, ponieważ każda zmiana na etapie projektowym automatycznie modyfikuje naszą dokumentację 2D, wykrywamy wszystkie kolizje, których nie jesteśmy w stanie zauważyć pracując w oprogramowaniu 2D, modele służą do przygotowania precyzyjnych kosztorysów oraz harmonogramu opartego na modelach oraz wizualizacji procesu budowlanego.

Jeśli jesteś architektem i pracujesz w oprogramowaniu z możliwością eksportu plików do IFC to nasza współpraca może wiązać się z wieloma korzyściami dla Ciebie i Twojej pracowni!

Efekty końcowe docenia każdy Inwestor, który również otrzymuje pliki IFC, który może służyć do kontroli wykonawców oraz do późniejszego zarządzania budynkiem.

Cena naszych usług projektowych nie różni się od naszej konkurencji, ponieważ posiadamy bezterminowe licencje oprogramowania oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie wykorzystania przestrzennych modeli do pracy nad dokładną dokumentacją.

ZAOFERUJ WIĘCEJ SWOIM KLIENTOM I WSPÓŁPRACUJ Z PROFESJONALISTAMI !

FIRMY BUDOWLANE

Jak wyróżnić swoją firmę budowlaną?

Jeśli prowadzisz rozwojową firmę budowlaną to zaoferuj im coś więcej ! Współpracuj z nami i pokaż swoim klientom możliwości jakie daje szczegółowy projekt.

Otrzymujesz projekt do wyceny? Prześlij go do nas, na etapie ofertowania przygotujemy wstępny raport możliwości oraz oszczędności z zastosowaniem najlepszych rozwiązań.

Wprowadź tablet na swoją budowę! 

Dzisiejsza technologia pozwala na nieograniczony przepływ informacji pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą.
Jednym kliknięciem uzyskujesz pełne informacje o rodzaju materiałów, objętości, powierzchni itd...

Firmy budowlane doskonale wiedzą co znaczny mało precyzyjny projekt, wstrzymanie budowy ze względu na sprzeczne informacje zawarte w dokumentacji projektowej są kosztowne dla każdej firmy budowlanej.

Wyprzedź swoją konkurencję i  buduj z wykorzystaniem modeli 3D, tablet na budowie sprawdza się dużo lepiej niż dokumentacja papierowa.

Kosztorysowanie z modelu 3D jest czystą przyjemnością, ponieważ nie ma elementów, których nie zauważysz w dokumentacji 2D!

Przygotowanie harmonogramu z możliwością doboru najlepszych rozwiązań ! Możliwość przeprowadzenia animacji budowy oraz wykrycie potencjalnych problemów z dojazdami ciężkiego sprzętu, układem materiałów na placu budowy, zasięgu żurawi, itd.... 

DEWELOPERZY

Jesteś Inwestorem i chcesz zrealizować budowę obiektów mieszkalnych lub usługowych?

 

Pomożemy przeprowadzić Cię przez cały proces budowlany, od znalezienia działki pod Inwestycję, projekt budowlany, projekt wykonawczy, wybór firm budowlanych, nadzór oraz pozwolenia na użytkowanie.

Każdy kosztorys oraz harmonogram jest ściśle związany z plikami 3D, dzięki temu aktualizujemy na bieżąco koszty oraz czas budowy (4D oraz 5D).

Wybieramy najlepsze oraz najbardziej opłacalne rozwiązania konstrukcyjne obiektu, na początku sprawdzamy dostępność danych materiałów w okolicy Inwestycji, aby dobrane rozwiązania były odpowiednie dla danego terenu!

Jeśli rozpoczynasz sprzedaż mieszkań lub domów możesz przedstawić swoim klientom wirtualny model budynku, dzięki któremu mogą zrobić wirtualne kroki w swojej Inwestycji ! 

Pełne oraz szczegółowe zestawienia materiałów pozwalają na weryfikację zużytych materiałów przez firmy budowlane!

BUDUJ Z NAMI ! 

TWOJE INWESTYCJE PRZENIOSĄ CI MAKSYMALNE ZYSKI !